ضمن خدمت تفسیر آیات برگزیده جزء ۳۰ قرآن مجید
گروه: ضمن خدمت
تاریخ: ۲۲:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
شروع ثبت نام ضمن خدمت تفسیر آیات برگزیده

به اطلاع می‌رساند، دوره آموزشی ضمن خدمت الکترونیکی " آموزش سبک زندگی مبتنی بر آموزه‌های دینی و قرآنی جزء ۳۰ قرآن کریم" باهدف ترویج حفظ و مفاهیم قران کریم با کد دوره ۹۹۵۰۶۴۳۰ به مدت " ۱۲ ساعت آموزشی" با مجوز وزارت ارشاد و همکاری معاونت پرورشی از تاریخ ۱۷/۰۹/۹۷ در سامانه LTMS قابل ثبت نام است. با فن آور همراه باشید با ضمن خدمت تفسیر آیات برگزیده .

همکاران محترم
با سلام و احترام

 به اطلاع می‌رساند، دوره آموزشی ضمن خدمت الکترونیکی ” آموزش سبک زندگی مبتنی بر آموزه‌های دینی و قرآنی جزء ۳۰ قرآن کریم”  باهدف ترویج حفظ و مفاهیم قران کریم با کد دوره  ۹۹۵۰۶۴۳۰  به مدت ” ۱۲ ساعت آموزشی” با مجوز وزارت ارشاد و همکاری معاونت پرورشی  از تاریخ ۱۷/۰۹/۹۷ در سامانه LTMS  قابل ثبت نام است. با فن آور همراه باشید با  ضمن خدمت تفسیر آیات برگزیده .

  شهریه دوره مذکور برای سایر کارمندان دولت مبلغ ۲۰۰۰ تومان تعیین  شده است و برای  همکاران محترم فرهنگی این دوره با ۴۰ درصد تخفیف به مبلغ ۱۲۰۰ تومان و البته کاملا اختیاری قابل ثبت نام می‌باشد.

 همکاران محترم پس از ثبت نام در دوره مذکور و پرداخت وجه می‌توانند ویدیوها و کتاب درسنامه دوره را دانلود و مشاهده کنند. آزمون دوره به صورت آنلاین و چهارگزینه‌ای در دو مرحله برگزار خواهد شد. هر دو مرحله آزمون از کل محتوای دوره برگزار می‌شود و ارزش یکسان دارند و کسب نمره قبولی در هر یک از دو آزمون به منزله قبولی در دوره آموزشی است. شرکت در هر دو آزمون بلامانع است که در این صورت بالاترین نمره اکتسابی به عنوان نمره نهایی شما ثبت خواهد شد.
برای افرادی که حد نصاب قبولی در دوره را کسب کنند معادل ۱۲ ساعت آموزش ضمن خدمت منظور خواهد شد.
لطفاً به تاریخ‌ برگزاری آزمون‌های  ضمن خدمت تفسیر آیات برگزیده و سایر اطلاعات دوره در جدول زیر دقت کنید.

ثبت نام و مشاهده محتوای آموزشی

۹۷/۰۹/۱۷ تا ۹۷/۱۰/۰۸

آزمون اول

از ساعت ۱۰ صبح  ۱۰/۰۱/ ۹۷ تا ساعت ۱۰ صبح  ۹۷/۱۰/۰۳

آزمون دوم (جبرانی)

از ساعت ۱۰ صبح  ۹۷/۱۰/۰۸  تا ساعت ۱۰ صبح  ۹۷/۱۰/۱۰

حدنصاب قبولی در دوره

کسب نمره   ۱۲ از ۲۰

اساتید دوره  آموزشی

استاد حمید محمدی، مولف درسنامه

استاد محمدعلی خسروی، مدرس آموزش مفاهیم

آقای علی حبیبی، مربی آموزش حفظ

تعداد جلسات (ویدیو) دوره

۴۱ جلسه آموزشی

جمع ساعت آموزشی

۱۲ ساعت

هرگونه پرسش در خصوص نحوه برگزاری دوره  ضمن خدمت تفسیر آیات برگزیده یا طرح مشکلات احتمالی در دسترسی به سامانه آموزشی را از ساعت ۹ الی ۲۱ با شماره تلفن ۸۸۱۷۶۶۰۹ – ۰۲۱ داخلی ۳ مطرح کنید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت (موسسه فرهنگی رهپویان دانش و اندیشه ) با ما در میان بگذارید.

معاونت آموزش منابع انسانی


به اینش کار ندارم که نوشته اختیاری که نشون بده کسی رو مجبور نکردن ثبت نام کنه و هزینه رو پرداخت نکنید . اما صدای خوردن کفگیر به ته دیگ رو به راحتی میشه از این حرکت شنید . کاری هم به وعده های دولتی ها بابت افزایش حقوق معلمان و دروغهایی که میگن ، ندارم . بهتر بود به جای واژه حقوق از واژه “نمیرانه” استفاده شود .

 

دیدگاه ها بسته شده اند.