نگارش جدید توصیفی (توصیفی ۱۲.۱ جدید ) را از اینجا دریافت کنید .
تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
توصیفی ۱۲.۱ جدید (لینک اصلاح شده)

در حالی روزهای پایانی مرداد را پشت سر میگذاریم که تقریبا اکثر مدارس فرآیند ثبت نام دانش آموزان در سامانه سناد را به پایان رسانده اند و قدم بعدی کلاسبندی دانش آموزان در سناد است . در این حین نگارش جدید توصیفی با شماره جدید در سرورهای وزرات آموزش و پرورش قرار گرفت . نگارش […]

در حالی روزهای پایانی مرداد را پشت سر میگذاریم که تقریبا اکثر مدارس فرآیند ثبت نام دانش آموزان در سامانه سناد را به پایان رسانده اند و قدم بعدی کلاسبندی دانش آموزان در سناد است . در این حین نگارش جدید توصیفی با شماره جدید در سرورهای وزرات آموزش و پرورش قرار گرفت . نگارش توصیفی ۱۲.۱ . برای دریافت نگارش توصیفی جدید و نصب دستی اون میتونید از سایت فن آور کمک بگیرید . اما اگه هلپر شما به خوبی کار میکنه ، خب پس نیازی به سایت فن آور و فایلهایی که در سایت قرار داده میشه ، ندارید . اما شاید در سایت ما اطلاعات و اخبار خوبی در خصوص ضمن خدمت و راهنما برای سایت همگام و فیش حقوقی داشته باشیم . فن آوری های عزیز با سایت فن آور همراه باشید .

توصیفی ۱۲.۱

تذکر

حتما قبل از اولین ورود تیک مربوط به اصلاح حروف و … را بزنید .

بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات نرم افزار توصیفی را اجرا نمایید و توجه نمایید یکبار قبل از بروزآوری پایگاه داده و یکبار بعد از بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید. فایلهای ذخیره را در پوشه هایی به صورت طبقه بندی شده نگهداری کنید و بعد از هر سه ماه یکبار آن را در لوح فشرده ذخیره کنید و در مدرسه نگهداری کنید . این موارد را جدی بگیرید و در حفظ فایل ذخیره کوشا باشید .

آخرین تغییرات نگارش توصیفی ۱۲.۱ :

  • نگارش دوره ای و رفع مشکلات گزارش شده
  • رفع مشکل ایجاد پایگاه در مدارس تازه تاسیس

دانلود نگارش توصیفی ۱۲.۱

دانلود نگارش توصیفی ۱۲.۱

 

دانلود نگارش توصیفی ۱۲٫۱ (جدید) (اینو دانلود کنید ) 

 

راهنما نصب نگارش جدید به صورت دستی :

برای نصب نگارش به صورت دستی حتما نگارش به راهنمایی که قرار دادیم بندازین .(با تشکر از واحد فناوری و آمار آموزش و پرورش شهرستان زرندیه استان مرکزی که این آموزش رو برامون ارسال کردند)

مشاهده راهنمای نصب نگارش به صورت دستی

دانلود راهنمای نصب نگارش به صورت دستی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم . مشکلاتی که با این نگارش قبلی توصیفی داشتید را برای ما ارسال کنید .

 

دیدگاه ها بسته شده اند.