چگونه خطای Xenocode را رفع کنیم؟
آموزش برطرف کردن خطای Xenocode در ویندوز ۷

یکی از خطاهایی که ممکنه بعد از نصب توصیفی و یا نرم افزارهای راهنمایی و دانا با اون مواجه بشید ، خطای Xenocode  هست . علت به وجود آمدن این خطا بروز بودن و گرفتن یه سری آپدیت های ویندوز هست که با نرم افزار های آموزش و پرورش سازگاری ندارند . برطرف کردن این خطا خیلی سخت نیست و شما میتونید به راحتی این مورد را برطرف کنید .

یکی از خطاهایی که ممکنه بعد از نصب توصیفی و یا نرم افزارهای راهنمایی و دانا با اون مواجه بشید ، خطای Xenocode  هست . علت به وجود آمدن این خطا بروز بودن و گرفتن یه سری آپدیت های ویندوز هست که با نرم افزار های آموزش و پرورش سازگاری ندارند . برطرف کردن این خطا خیلی سخت نیست و شما میتونید به راحتی این مورد را برطرف کنید . با سایت فن آور همراه باشید .

گاهی وقتا برای باز کردن هلپر با خطا زیر روبرو میشید . این خطا در ویندوز ایکس پی دیده نشده و در اکثر مواقع در ویندوز سون اتفاق می افته .

The application was unable to load a required virtual machine component. Please contact the publisher of this application for more information

برای برطرف کردن این خطا دو اقدام باید صورت پذیرد . قدم اول متوقف کردن آپدیت های ویندوز هست که از این به بعد آپدیت دیگه ای دریافت نشه . قدم دوم حذف کردن آپدیتهایی که قبلا گرفته شده .

قدم اول : چگونه آپدیتهای ویندوز رو متوقف کنیم؟

برای غیرفعال کردن آپدیت های خودکار ویندوز ابتدا کنترل پنل را باز کنید و از گزینه های موجود گزینه “ویندوز آپدیت” را کلیک کنید ، سپس از گزینه های سمت چپ Change Setting را کلیک کنید .

مانند تصاویر در پنجره جدید آخرین گزینه منو آبشاری را انتخاب کنید و تمام تیک ها را بردارید تا هیچ آپدیتی دریافت نگردد

قدم دوم : چگونه آپدیت های ویندوز را حذف کنیم؟

برای حذف کردن آپدیتهایی که به صورت ناخواسته دریافت شده و باعث شده نرم افزار توصیفی و راهنمایی به درستی کار نکند به این روش پیش خواهیم رفت :

کنترل پنل را باز کنید و گزینه پروگرم اند فیچر را کلیک کنید (در تصویر نمایش داده شده است)

سپس در پنجره جدید ، از منوهای سمت چپ گزینه “” را کلیک کنید و در این پنجره باید بعضی از آپدیت ها را حذف کنید .

برای رفع خطا Xenocode باید آپدیت های 

kb:3045999

و

kb:3022345

را حذف کرد .

همکاران محترم در صورتی که چنین فایلی یافت نشد تمام آپدیت هایی که اول آن kb304 است را پاک نمایید .

با تشکر از آقای علی امانی ، کارشناس فناوری جوان و پرانرژی آموزش و پرورش شهرستان شازند که در ساخت این آموزش با سایت فن آور مشارکت داشتند .

دیدگاه ها بسته شده اند.