چگونه برای دریافت فیش حقوقی به سایت جدید فیش حقوقی فرهنگیان وارد شوم؟
تاریخ: ۲:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
چگونه وارد سایت فیش حقوقی فرهنگیان شویم؟ (سامانه جدید فیش حقوقی)

اگر در هفته های اخیر به سایت فیش حقوقی مراجعه کرده باشین حتما متوجه تغییرات گسترده در این سایت شده اید . تغییراتی در قسمت ورود به سامانه وتغییرات در چاپ و نمایش فیش حقوقی . با سایت فن آور همراه باشید تا ریز و بم این سایت و تغییراتش رو بررسی کنیم . با تشکر از شرکت پارس فن آوران مبتکر که با برخورداری از بهترین متخصصین IT، تونسته اند این سامانه را به بهترین شکل راه اندازی کنند . برای ورود به سایت فیش حقوقی با فن آور همراه باشید .

اگر در هفته های اخیر به سایت فیش حقوقی مراجعه کرده باشین حتما متوجه تغییرات گسترده در این سایت شده اید . تغییراتی در قسمت ورود به سامانه وتغییرات در چاپ و نمایش فیش حقوقی . با سایت فن آور همراه باشید تا ریز و بم این سایت و تغییراتش رو بررسی کنیم .  با تشکر از شرکت پارس فن آوران مبتکر که با برخورداری از بهترین متخصصین IT، تونسته اند این سامانه را به بهترین شکل راه اندازی کنند . برای ورود به سایت فیش حقوقی با فن آور همراه باشید .

سایت فیش حقوقی

برای ورود به چه چیزهایی نیاز داریم؟

اگه برای اولین بار (بعد از تغییرات اخیر) وارد این سامانه میشین ، باید تلفن همراه خود را در سامانه ثبت و فعالسازی کنید . کدملی ، کدپرسنلی ، رمز همگام (رمز فیش حقوقی) نیازهای دیگری هست که باید برای ورود به این سامانه در اختیار داشته باشین . فعالسازی تلفن همراه فقط برای یک بار انجام میشوند و اگر تلفن شما در سامانه ثبت شود ، دفعات بعدی نیاز به فعالسازی پیامکی نیست .

با توجه به اینکه همکاران فرهنگی در طول ساعت اداری و ساعات صبح بیشتر به این سایت مراجعه میکنند و اقدام به فعالسازی تلفن همراه میکنند ، ممکن است این سامانه در ساعات صبح برای شما پیامک فعالسازی ارسال نکند . برای همین ما به همکاران توصیه میکنیم تا در ساعات غیر اداری به این سامانه مراجعه کنند و تلفن همراه خود را ثبت و فعالسازی کنند .

فعال سازی پیامکی در سایت فیش حقوقی برای فرهنگیان شامل هزینه میشه؟

خیر ، در روزهای ابتدایی تغییرات سایت این مشکل وجود داشت و بعد از گذشت چند روز ، این مشکل به طور کامل برطرف شد و پیامک فعالسازی رایگان است . این پیامک شش رقمی است و بعد از فعالسازی دیگر نیازی به آن نخواهید داشت .

میخوام از فیش حقوقی ام خروجی پی دی اف تهیه کنم ، چیکار کنم؟

خیلی عالیه این کار ، اینکه میخواین فایل خروجی رو داشته باشین و به صورت آرشیو در رایانه خود ذخیره کنید ، برای اینکار به آموزش ای که قبلا در سایت گذاشته بودیم مراجعه کنید

آموزش دریافت فیش حقوقی به صورت پی دی اف

نظرات خودتون رو برامون بفرستید .

دیدگاه ها بسته شده اند.