نگارش جدید توصیفی (توصیفی ۱۲) را از اینجا دریافت کنید .
تاریخ: ۲۳:۳۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
توصیفی ۱۲

روزهای میانی تیر ماهه و انتظار داشتیم تعداد روزهای باقی مانده نگارش درست از آب دربیاد . درحالی که نگارش توصیفی قبلی چهل و خورده ای روز اعتبار داشت . بنا به دلایل فنی ، نگارش توصیفی ۱۲ در سرور های وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت . فن آوری های عزیز با سایت فن آور همراه باشید .

روزهای میانی تیر ماهه و انتظار داشتیم تعداد روزهای باقی مانده نگارش درست از آب دربیاد . درحالی که نگارش توصیفی قبلی چهل و خورده ای روز اعتبار داشت . بنا به دلایل فنی ، نگارش توصیفی ۱۲ در سرور های وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت . برای دریافت نگارش توصیفی جدید و نصب دستی اون میتونید از سایت فن آور کمک بگیرید . اما اگه هلپر شما به خوبی کار میکنه ، خب پس نیازی به سایت فن آور و فایلهایی که در سایت قرار داده میشه ، ندارید . اما شاید در سایت ما اطلاعات و اخبار خوبی در خصوص ضمن خدمت و راهنما برای سایت همگام و فیش حقوقی داشته باشیم . فن آوری های عزیز با سایت فن آور همراه باشید .

توصیفی ۱۲٫۰۰

تذکر

حتما قبل از اولین ورود تیک مربوط به اصلاح حروف و … را بزنید .

بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات نرم افزار توصیفی را اجرا نمایید و توجه نمایید یکبار قبل از بروزآوری پایگاه داده و یکبار بعد از بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید. فایلهای ذخیره را در پوشه هایی به صورت طبقه بندی شده نگهداری کنید و بعد از هر سه ماه یکبار آن را در لوح فشرده ذخیره کنید و در مدرسه نگهداری کنید . این موارد را جدی بگیرید و در حفظ فایل ذخیره کوشا باشید .

آخرین تغییرات نگارش توصیفی ۱۲:

  • نگارش دوره ای و رفع مشکلات گزارش شده 
  • رفع مشکل دریافت اطلاعات مدرسه در منطقه

دانلود نگارش توصیفی ۱۲

دانلود نگارش توصیفی ۱۲

 

راهنما نصب نگارش جدید به صورت دستی :

برای نصب نگارش به صورت دستی حتما نگارش به راهنمایی که قرار دادیم بندازین .(با تشکر از واحد فناوری و آمار آموزش و پرورش شهرستان زرندیه استان مرکزی که این آموزش رو برامون ارسال کردند)

مشاهده راهنمای نصب نگارش به صورت دستی

دانلود راهنمای نصب نگارش به صورت دستی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم . مشکلاتی که با این نگارش قبلی توصیفی داشتید را برای ما ارسال کنید .

دیدگاه ها بسته شده اند.