سوالات به همراه پاسخ های آنها
گروه: ضمن خدمت
تاریخ: ۱۲:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
سوالات ضمن خدمت مرحله دوم پرتو عبادت

با احترام ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت ولیعصر(عج) و آغاز هفته بزرگداشت و تکریم مقام معلم به اطلاع می رساند:  به منظور آشنایی بیشتر با اندیشه ها و افکار معلم شهید علامه مرتضی مطهری،  دوره آموزشی کوتاه مدت با عنوان تربیت در پرتو عبادت با کد۹۹۵۰۶۲۱۷ و به مدت ۲۴ ساعت به صورت الکترونیکی  برای کلیه همکاران محترم با شرایط زیر برگزار می گردد. مرحله دوم پرتو عبادت در زمان مشخص شده درحال برگزاری است . همکاران میتوانند با مراجعه به سایت ضمن خدمت نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند .

با احترام ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت ولیعصر(عج) و آغاز هفته بزرگداشت و تکریم مقام معلم به اطلاع می رساند:  به منظور آشنایی بیشتر با اندیشه ها و افکار معلم شهید علامه مرتضی مطهری،  دوره آموزشی کوتاه مدت با عنوان تربیت در پرتو عبادت با کد۹۹۵۰۶۲۱۷ و به مدت ۲۴ ساعت به صورت الکترونیکی  برای کلیه همکاران محترم با شرایط زیر برگزار می گردد. مرحله دوم پرتو عبادت در زمان مشخص شده درحال برگزاری است . همکاران میتوانند با مراجعه به سایت ضمن خدمت نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند .با فن آور همراه باشید .

زمان آزمون مرحله دوم : 

از ساعت ۹ صبح روز ۲۳ خرداد تا ساعت ۲۲ روز ۲۳ خرداد ۹۷ 


سوالات و پاسخ ها :

۶۶ سوال ضمن خدمت پرتو عبادت  با قابلیت جستجو (اینو توصیه میکنم)

۵۲ سوال پرتو عبادت مرحله دوم پرتو عبادت با قابلیت جستجو 

 

 

همکاران توجه داشته باشند ممکن است بعضی از سوالات در فایل موجود در سایت ، پیدا نشود . با استفاده از معلومات خود پاسخ دهید . نکته دیگه اینکه هر سوالی که گزینه همه موارد داشت را انتخاب کنید ، بالای نود درصد مواقع گزینه صحیح ، گزینه همه موارد است .


آزمون دوم ازص ۷۸ تا۱۶۴   
آزمون سوم ازص ۱۶۴ تا۲۴۴
آزمون چهارم از ص ۲۴۴تا ۳۷۸
 تذکر۱: آزمون به صورت on-line  و از طریق کارتابل شخصی همکاران در سامانه  ltms برگزار خواهد گردید.
تذکر۲: زمان برگزاری آزمون ها و اطلاع رسانی در خصوص این دوره تنها از طریق سامانه ltms صورت می گیرد و همکاران محترم می بایست متناوبا با مراجعه به سامانه مذکور ، در جریان زمان برگزاری آزمون و یا موارد دیگر قرار گیرند.

نظرات و دیدگاه های خود را برای ما ارسال کنید .

دیدگاه ها بسته شده اند.