آموزش دریافت فیش حقوقی برای بازنشستگان
تاریخ: ۷:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
بازنشستگان چگونه فیش حقوقی دریافت کنند؟

همکاران فرهنگی بازنشسته و به طور کلی بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی به شیوه های قدیم نمیتوانند فیش حقوقی را دریافت کنند (معمولا در ادارات آموزش و پرورش فیش ها به صورت مرتب و ماهیانه چاپ شده و در دبیرخانه یا محلی مشخص قرار داده می شد تا بازنشستگان فیش های کاغذی را از آنجا بردارند ) ، ولی معمولا تعداد قابل توجهی از فیش ها دست نخورده باقی میماند و کاغذ اسراف میشد . از طرف دیگر با توجه به رشد چشمگیر فناوری اطلاعات در ایران راه های سریعتر و بهتری برای اینکار در نظر گرفته شده است .

همکاران فرهنگی بازنشسته و به طور کلی بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی به شیوه های قدیم نمیتوانند فیش حقوقی را دریافت کنند (معمولا در ادارات آموزش و پرورش فیش ها به صورت مرتب و ماهیانه چاپ شده و در دبیرخانه یا محلی مشخص قرار داده می شد تا بازنشستگان فیش های کاغذی را از آنجا بردارند ) ، ولی معمولا تعداد قابل توجهی از فیش ها دست نخورده باقی میماند و کاغذ اسراف میشد . از طرف دیگر با توجه به رشد چشمگیر فناوری اطلاعات در ایران راه های سریعتر و بهتری برای اینکار در نظر گرفته شده است . با سایت فن آور همراه باشید .

راه اول (استفاده از اپلیکیشن های مخصوص صندوق بازنشستگی کشوری) : 

برای دریافت نرم افزار اندروید بر روی تصویر کلیک کنید

 

برای اینکار حتما بازنشستگان محترم باید موبایل هوشمند داشته باشند . نرم افزار خاتم (خدمات الکترونیک تلفن و موبایل) در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمات الکترونیک به بازنشستگان گرامی طراحی شده است. این نرم افزار در دو نسخه اندروید و iOS منتشر شده است.

بازنشستگان گرامی میتوانند با دانلود و نصب این برنامه از خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی بهره مند شوند.

برخی از قابلیت های نرم افزار خاتم به شرح زیر می باشد:

  1. دریافت فیش و حکم به صورت آنلاین و ذخیره ی آن در گوشی همراه
  2. ارسال درخواست و انتقادات و پیشنهادات
  3. پیگیری درخواست های ارسالی
  4. پیگیری نامه
  5. مشاهده ی مراکز استانی،دفاتر پیشخوان،مراکز درمانی تحت پوشش صندوق بازنشستگی و یافتن نزدیک ترین مراکز
  6. اطلاع از خدمات ارائه دهنده ی مرکز مورد نظر
  7. شرکت در نظر سنجی جهت افزایش رضایتمندی بازنشستگان گرامی

 

برای دریافت نسخه ios نرم افزار خانم بر روی آدرس زیر کلیک کنید و با استفاده از راهنمای نصب ، نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کنید .

دریافت نسخه ios نرم افزار خاتم

 

راه دوم (استفاده از سایت صندوق بازنشستگی) :

با استفاده از آدرس زیر به سایت صندوق بازنشستگی بروید (بر روی آدرس زیر کلیک کنید) و بعد از وارد کردن شماره دفتر کل ، شماره ملی ، شماره حساب وارد سایت شوید و فیش حقوقی خود را ملاحظه بفرمائید .

سایت صندوق بازنشستگی کشوری

http://www.cspf.ir/

 

با سایت فن آور و آموزش های دیگر آن همراه باشید .

 

دیدگاه ها بسته شده اند.