چگونه خطای نرم افزار حسابداری را بعد از بروزرسانی رفع کنم ؟
گروه: حسابداری
تاریخ: ۱۴:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
آموزش رفع خطا نرم افزار حسابداری بعد از بروزرسانی های اخیر به همراه فیلم

بعد از بروزرسانی نرم افزار حسابداری احتمالا دچار مشکل شوید . برای رفع این خطا باید میانبر حسابداری که در دسکتاپ قرار دارد را حذف کرده و از آدرس نصب نرم افزار میانبر جدید ایجاد کنید .

بعد از بروزرسانی اخیر نرم افزار حسابداری یه مشکل اصلی وجود داشت و اون جایگزین نشدن نرم افزار جدید با نرم افزار قبلی در دسکتاپ بود برای همین وقتی مدارس روی آیکون نرم افزار حسابداری کلیک میکردند با خطا و پیغام های مختلف مواجه میشدند در ادامه به بررسی راه حل این مشکل میپردازیم .
مدارسی که بعد از بروزرسانی نرم افزار حسابداری دچار مشکل شده اند ، با استفاده از روش زیر و مشاهده فیلم اقدام به رفع خطای نرم افزار نمایند. با فن آور همراه باشید ، منتظر نظرات سازنده شما هستیم . 
حسابداری مدارس

مراحل :

۱- آیکون نرم افزار حسابداری که در دسکتاپ شما قرار دارد را حذف کنید.
۲- به محل نصب نرم افزار حسابداری مراجعه کنید (C:\Program Files\Pajoohesh\SchoolAcounting)  در بعضی از مدارس به جای پوشه SchoolAcounting ، پوشه Vasta را انتخاب کنید .
۳- بر روی نرم افزار حسابداری (SchoolAcounting.exe) راست کلیک کرده و از منو Send to گزینه create shortcut on desktop را انتخاب کنید .
۴- نرم افزار را از دسکتاپ باز کنید .
مراحل بالا در فیلم زیر قابل مشاهده است .

فیلم رفع خطای نرم افزار حسابداری :

بر روی عبارت آبی رنگ “مشاهده فیلم ” راست کلیک کرده و new tab را انتخاب کنید . بعد از باز شدن صفحه جدید ، فیلم را پخش و مشاهده کنید .
مشاهده فیلم 
https://www.aparat.com/v/aVRJn

دیدگاه ها بسته شده اند.