هلپر توصیفی نسخه 4.5
تاریخ: ۱۳:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
دانلود هلپر توصیفی (دانا ابتدایی)

برای دانلود هلپر توصیفی و نحوه کار با آن با سایت فن آور همراه باشید .

آشنایی اولیه با هلپر توصیفی

هلپر توصیفی همونطور که از اسمش پیداست ، نرم افزاری هست که شما رو در استفاده از نرم افزار توصیفی (مخصوص دوره ابتدایی) کمک و یاری خواهد کرد . آخرین هلپر موجود و در دسترس نسخه ۴٫۵ هست با فن آور همراه باشید .

معمولا بعد از نصب نرم افزار توصیفی شما نیاز پیدا میکنید که هلپر نرم افزار را به صورت دستی آپدیت و به روز رسانی کنید . برای انجام این کار باید ابتدا فایل هلپر را دانلود و در مسیر نصب برنامه جایگزین فایل قبلی کنید تا هلپر جدید شود . بعد از بروزرسانی هلپر میتوان با استفاده از خود هلپر ، نرم افزار توصیفی را به آخرین نگارش ، بروزرسانی کرد .

هلپر توصیفی

کارهایی مثل ثبت و تنظیم اولیه پایگاه داده ، تهیه نسخه پشتیبان ، دریافت نگارش جدید توصیفی ، ساخت فایل نصبی نگارش جدید و … با استفاده از این نرم افزار کمکی ، صورت میگیرد .

چنانچه بعد از نصب ، فایل هلپر دچار مشکل شد میتوانید فایل زیر را دانلود و جایگزین فایل قبلی کنید تا بتوانید کارهای مدیریتی و فنی نرم افزار توصیفی را انجام دهید .

در استفاده از نرم افزارهای توصیفی ، راهنمایی ، دانا (متوسطه دوم) همیشه باید این نکته را مورد توجه قرار داد که پوشه تمپ کامپیوتر باید خالی باشد . در آینده نزدیک آموزشی در این خصوص تهیه خواهم کرد .

دانلود هلپر توصیفی :

برای دریافت (دانلود) نرم افزار هلپر توصیفی میتوانید بر روی عبارت زیر کلیک کنید .

دانلود هلپر توصیفی  

 

دیدگاه ها بسته شده اند.