رفع مشکل دانلود پیوست های پیام های اتوماسیون فرزین بعد از بروز رسانی پنجم شهریور
گروه: اتوماسیون
تاریخ: ۹:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
رفع مشکل دانلود پیوست ها در اتوماسیون فرزین

روز پنجم شهریور بعضی از سامانه های آموزش و پرورش از ساعت ۱۲ ظهر به مدت یک ساعت قطع شد تا مشکلات بعضی از سامانه ها رفع و بعضی از سامانه ها بروز رسانی بزرگتری دریافت کنند . اتوماسیون از اون دسته سامانه هایی بود که بعد از بروز رسانی ظاهر بهتری پیدا کرده ولی چند تا نکته اس که باید در نظر داشته باشید .

آغاز ماجرا

روز پنجم شهریور بعضی از سامانه های آموزش و پرورش از ساعت ۱۲ ظهر به مدت یک ساعت قطع شد تا مشکلات بعضی از سامانه ها (مثل سناد ) رفع و بعضی از سامانه ها (مثل اتوماسیون اداری فرزین) بروز رسانی بزرگتری دریافت کنند .

تغییرات و نتایج بروزرسانی

اتوماسیون  اداری فرزین از اون دسته سامانه هایی بود که بعد از بروز رسانی علاوه بر تغییر در ظاهر قابلیت استفاده با تمام مرورگرهای اینترنتی (فایر فاکس ، کروم ، اینترنت اکسپلورر) را دریافت کرده و همچنین این امکان فراهم شده تا بتوان اتوماسیون اداری فرزین را در گوشی های موبایل استفاده کرد . ولی چند تا نکته وجود داره که باید در نظر داشته باشید :
اگه چنانچه نرم افزار image express و ICAN.Farzin.ActiveX روی کامپیوتر شما نصب هست آن را حذف کنید و (اگر هم نصب نیست که خب خیلی بهتر)
سپس نرم افزار OfficeAutomationTools را دانلود و نصب کنید و بعد از نصب یکبار کامپیوتر خودتون رو ریستارت کنید تا با مشکلات احتمالی جدید مواجه نشید .
حجم نرم افزار OfficeAutomationTools دو مگابایت هست که میتونید از این همینجا دانلود کنید .
دانلود OfficeAutomationTools

نکته آخر 

نکته آخر اینکه اگر شما کاربر اتوماسیون فرزین هستید و در دبیرخانه مشغول به خدمت رسانی نیستید ، میتوانید از مرورگر کروم استفاده کنید . سعی کنید مرورگر خودتون رو آپدیت نگه دارید و از سرعت و امنیت و قابلیت های جدید مرورگرها نهایت استفاده را ببرید . نظرات خودتون رو با فن آور در میان بذارید .

دیدگاه ها بسته شده اند.